Twój własny projekt uśmiechu

Digital Smile Design w skrócie DSD to nowoczesna technika, dzięki której rezultat zabiegów stomatologicznych może zostać pokazany pacjentowi jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Metoda ta opiera się na komputerowej wizualizacji przyszłego uśmiechu, tworzonej wspólnie z pacjentem. Osoby, które wezmą udział w leczeniu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Digital Smile Design, będą włączone w cały proces twórczy. To daje możliwość zawarcia w projekcie wszystkich oczekiwań pacjenta i jego pełną kontrolę nad przebiegiem działań i ostatecznym efektem, jaki zostanie osiągnięty.

Przed rozpoczęciem pracy, lekarz stomatolog odbywa indywidualny wywiad z pacjentem, którego ustalenia będą bazą dla tej techniki. DSD powstaje na podstawie wykonywanych zdjęć fotograficznych, na których będą wykonywane komputerowe zmiany, przedstawiające zestawienie uśmiechów pacjenta przed i po zabiegach stomatologicznych. Ta metoda doskonale ukazuje ostateczne efekty działań stomatologa, nim pacjent zdecyduje się wykonać jakiekolwiek kroki związane z leczeniem stomatologicznym.

Digital Smile Design jest swojego rodzaju planem leczenia sporządzanym w innowacyjny, cyfrowy sposób. Wszystkie projekty są sporządzane z najwyższą dokładnością, na miarę indywidualnych potrzeb i jest dostosowany do osobowości i cech fizycznych pacjenta. Uśmiech, który będzie odpowiadał jednemu pacjentowi, nie musi pasować u innego, a przecież każdy pacjent zasługuje na swój wspaniały uśmiech. Metoda DSD wykonana przez wyspecjalizowanego dentystę dostosuje uśmiech do każdego.