Zęby na kredyt

Leczenie dentystyczne niekiedy wymaga szczególnego nakładu finansowego, zwłaszcza w przypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których koszt jest połączona nie tylko z pracą lekarza stomatologa, ale także z materiałami, z jakich zostaną przygotowane aparaty czy implanty. Może więc zdarzyć się tak, że pacjent wymagający natychmiastowego leczenia dentystycznego nie ma odpowiednich środków pieniężnych, a konsultacja na fundusz zdrowia ma nazbyt daleki termin. Wtedy pomocnym wyjściem z sytuacji jest medyczny kredyt Mediraty.

Ten sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko komfortowy ze względu na możliwość rodzielenia kosztów na raty, ale również daje większe szanse na leczenie z najtrwalszymi i najlepszymi materiałami, które z reguły mają wysokie ceny. Kredyt medyczny Mediraty obejmuje takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace protetyczne i implantacyjne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi estetyczne, poprawiające wygląd jamy ustnej. To udostępnia pacjentom duży zakres możliwości.

Kredyt medyczny Mediraty jest oferowany w wielu najlepszych klinikach i placówkach stomatologicznych, co umożliwia pacjentom na korzystanie z usług stomatologicznych najwyższej jakości w komfortowych ratach. Spłatę kredytu medycznego Mediraty można dopasować do swoich możliwości finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w ciągu od 12 do nawet 60 rat. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na leczenie dentystyczne w wygodnym, ratalnym systemie płatniczym.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/