Wybielanie zębów – lampa beyond Toruń

Wśród kupowanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do najczęściej wyliczanych należą soki, kawa lub różne kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne by możliwe było niwelowanie skutków zjadania barwiących pokarmów, dlatego że białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Bywa jednak tak, że nawet leczone zęby mają żółty odcień. Odpowiedzią na ten problem są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą zdecydować się na profesjonalne stomatologiczne zabiegi wybielające, na przykład naświetlania specjalistycznymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych lamp jest lampa Beyond, czyli innowacyjna technologia, oferująca wybielanie zębów, dające przyzwoite oraz trwałe rezultaty nawet po jednym zabiegu naświetlania. Ponadto ten typ zabiegu usuwa do 98% bakterii namnażających się w jamie ustnej i pomniejsza zapalne stany przyzębia, a do tego wspomaga hartowanie wypełnień i kompozytów dentystycznych. Zatem wybielanie zębów, choć najbardziej pożądane, nie jest jedynym pozytywnym rezultatem zabiegu.

Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może zostać dostosowana do różnych pozycji pacjenta, co poprawia dokładność pracy i wygodę. Dodatkowo również intensywność naświetlania lampy może zostać dopasowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń lekarza stomatologa. Natężenie światła może być łagodne, standardowe lub intensywne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/