Leczenie u dentysty na raty

Leczenie stomatologiczne często wymaga szczególnego nakładu pieniężnego, zwłaszcza w wypadku zabiegów ortodontycznych lub implantacji, których cena jest połączona nie tylko z działaniem lekarza dentysty, ale także z surowcami, z jakich zostaną wykonane aparaty czy implanty. Może zatem być tak, że pacjent wymagający błyskawicznego leczenia stomatologicznego nie ma wystarczających środków pieniężnych, a wizyta na fundusz zdrowia okaże się mieć zbyt daleki termin. Wtedy pomocnym rozwiązaniem jest medyczny kredyt Mediraty.

Ten sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko wygodny z uwagi na możliwość rozdzielenia kosztów na raty, ale również daje większe szanse na leczenie z najtrwalszymi i najlepszymi materiałami, które z reguły mają niemałe ceny. Medyczny kredyt Mediraty obejmuje takie zabiegi stomatologiczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace protetyczne i implantacyjne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu estetyki, udoskonalające wygląd jamy ustnej. To daje pacjentom szeroki zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest proponowany w wielu najlepszych klinikach i placówkach dentystycznych, co umożliwia pacjentom na pobieranie usług dentystycznych najwyższej klasy w wygodnych ratach. Spłatę kredytu medycznego Mediraty można dostosować do swoich zdolności finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w przedziale od 12 do nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą przyjąć leczenie stomatologiczne w komfortowym, ratalnym systemie spłaty.