Klinika stomatologiczna wybielająca zęby lampą

Wśród spożywanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest duża część produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wymienianych należą kawa, soki albo różne kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak aby możliwe było niwelowanie skutków zjadania barwiącego jedzenia, ponieważ białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółty odcień. Odpowiedzią na ten problem są wybielające zęby zabiegi. Poza codzienną pielęgnacją popularnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą zdecydować się na profesjonalne stomatologiczne zabiegi wybielania, na przykład poprzez naświetlanie specjalnymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, innowacyjna technologia, jaka oferuje wybielanie zębów, dające zadowalające i trwałe efekty nawet po jednym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu usuwa do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz pomniejsza zapalne stany przyzębia, a do tego wspiera hartowanie kompozytów i wypełnień dentystycznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najsilniej pożądane, nie jest wyłącznym pozytywnym rezultatem zabiegu.

Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może zostać dopasowywana do dowolnej pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Ponadto także siła naświetlania lampy może zostać dostosowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń lekarza stomatologa. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne w zależności od tego, jak mocne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond staje się prostsze.